Titan nie zabije Gmaila!

5 lutego 2010

„Titan – pogromca GMaila”, „Titan = zabójca GMaila”… Jak czytam takie nagłówki, to prawie mnie trafia :-). Naprawdę. No, ale od początku…

Wspomniany Titan jest nowym projektem wprost ze stajni Facebooka, a dokładniej nowym serwisem pocztowym mającym być mocno zintegrowanym z najpopularniejszym serwisem społecznościowym. Ma również zupełnie zmienić komunikację pomiędzy użytkownikami Facebooka. Titan to jednak na razie wczesny prototyp, o którym tak naprawdę wiadomo niewiele więcej (o, wspomnę jeszcze o „rewolucyjnym” wsparciu protokołów Pop i IMAP), a w Sieci już pojawiają się nagłówki, jak na wstępie. Toć do jasnej cholery?! Jak można spekulować o podobnych rzeczach niewiedząc praktycznie nic o nowym „tytanie”… Bardzo mnie to zastanawia, bo rozchodzi się chyba tylko o to, że „Titan” zagrozić może GMailowi rzekomo z tego powodu, iż sam Facebook ma miliony użytkowników. Na litość boską :).

Dodam tylko, że moim skromnym zdaniem Gmail praktycznie nawet nie odczuje obecności Titana. Pamiętam jak jakiś czas temu podobno Microsoft Vine również miał być zabójcą Twittera ;-).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: