Touch Pack dla Windows 7 – teraz dla wszystkich!

22 kwietnia 2010

O rychłym udostępnieniu Touch Packa dla Windows 7 pisałem już w styczniu, przy okazji artykułu poświęconemu SP1 dla następcy Visty. Tak też się stało, bo Microsoft wczoraj (w końcu!) udostępnił pakiet wszystkim zainteresowanym i można go pobrać z serwerów firmy z Redmond.

Touch Pack to nic innego, jak zestaw kilku (mniej lub bardziej użytecznych) aplikacji dedykowanych komputerom z obsługą technologii Multi-touch. W sumie sześciu. Pomijam trzy z nich, które są grami. Pozostałe to już natomiast nie lada gratka. Zwłaszcza Microsoft Surface Collage, który dostępny był wcześniej jedynie z komputerami Surface (nie należącymi do najtańszych). Aplikacja umożliwia zupełnie inne podejście podczas interakcji z albumami cyfrowych zdjęć. Za pomocą dotyku można je przerzucać, obracać, etc. Po chwili można się naprawdę w to „wkręcić” :-). Kolejną ciekawą aplikacją jest Microsoft Surface Globe, który umożliwia przeglądanie naszej planety, zarówno w widokach 2D, jak i 3D.

Niestety, Touch Pack wymaga od komputera nieco więcej niż sam Windows 7. Zarówno plik, jak i wymagania systemowe znaleźć można tutaj. Jeśli masz tablet z Windows 7, to gorąco polecam!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: