K3b 2.0 wydane!

1 Lipiec 2010

Niby nic takiego… Ot, kolejna wersja tego popularnego „wypalacza” płyt dla Linuksa. Jednak nie. K3b 2.0 to trochę więcej.

Druga odsłona tego popularnego narzędzia jest również zwycięstwem. Mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, iż mało brakowało, a program nigdy nie ujrzałby światła dziennego. Zespół twórców aplikacji został mocno, że się tak wyrażę, „przebudowany”. Bardzo ucieszyła mnie wiadomość o drugiej wersji K3b. W sumie to miałem czarne myśli i wydawało mi się, że narzędzie nie zostanie już wydane i skończy jak wiele innych projektów open source, umierając śmiercią naturalną.

O nowościach pisał nie będę, te, jak i sam program, znaleźć można na stronie projektu.

Advertisements

Jedna odpowiedź to “K3b 2.0 wydane!”

  1. Wojti said

    No popatrz Ty się popatrz. Dawidek o programie open source pisze. Może niedługo jeszcze Linuksa sobie zainstaluje jako główny system ;) OpenSUSE 11.3 już w lipcu ;)

    A co do rzekomej stagnacji programu. Twórca przez dłuższy okres czasu był pochłonięty projektem nepomuk, a nie ukrywajmy ;) wypalanie płyt to nie segment rynku IT w którym co chwila odbywają się drastyczne zmiany. Co do samego K3b to bardzo solidny program, i sam sobie gi bardzo cenię.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: