Twitter for Mac – to już koniec?

7 września 2012

Na to wygląda… niestety. Choć myślałem, że doczekam się wkrótce uaktualnienia, które zapewni chociażby wsparcie dla Retiny, tak zdaje się, że jednak się nie doczekam.

Twittera dla Mac używam od jakiegoś czasu. W zasadzie ta aplikacja po prostu mi się podoba, choć fakt, że brakuje jej kilku funkcji. Tymczasem MG Siegler ćwierknął na Twitterze następującą wiadomość: „Word is that Twitter made the call today: Twitter for Mac is done. They won’t kill it outright, but no further updates. Goodbye, old friend.„. To oznacza, że możemy zapomnieć o jakichkolwiek aktualizacjach programu. Aplikacja co prawda z Mac App Store nie wyleci, ale i również nie będzie rozwijana.

Wielka szkoda. Jakiś czas temu wysłałem maila z zapytaniem, co ze wsparciem dla Retiny z MBP (jak źle to obecnie wygląda można zobaczyć na załączonym zrzucie ekranowym) mając nadzieję, że jakoś zmotywuję twórców. Niestety, ale ograniczenia w nowym API Twittera zdaje się bardziej zniechęciły twórców, aniżeli zmotywowały do dalszych prac nad tym klientem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: