Office dla Mac 2014 w drodze?

19 września 2012

Wiele na to wskazuje. Rąbka tajemnicy uchylił jeden z przedstawicieli Microsoftu udzielając odpowiedzi redaktorom serwisu 9to5mac.

Dwa dni temu Microsoft przekazał informacje na temat cen pakietu Office 2013 oraz usług z rodziny Office 365. Na drugą z tych w najbliższym czasie będą mogli załapać się również użytkownicy komputerów Mac. Co jednak z „pełnoprawną”, kolejną wersją pakietu na komputery Apple’a?

Okazuje się, że prace nad tą już trwają! 9to5mac raportuje, że zapytawszy o komentarz w sprawie ujawnionych cen Office’a otrzymał od jednego z przedstawicieli Microsoftu następującą odpowiedź: „Microsoft niedawno udostępnił Office dla Mac 2011 i obecnie pracuje nad kolejną wersją. Użytkownicy Maków są dla nas ważni, dlatego jesteśmy podekscytowani faktem, że będą mogli skorzystać z subskrypcji Office 365.

Najistotniejsze jest oczywiście pierwsze zdanie z cytowanego fragmentu. Nie spodziewajmy się jednak nowego Office’a dla Mac wcześniej niż na przełomie 2013 i 2014 roku. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że będzie to wydanie z numerkiem 2014. Tak więc (tradycyjnie już) z numerem o jeden większym niż wydania dla Windows.

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Office dla Mac 2014 w drodze?”

 1. Reinaldo said

  Hi site owner i see you put a lot of work in your blog’s content, i know how to make your blogging easier, do you know that you
  can copy any post from any page, make it 100%
  unique and pass copyscape test? For more info , just
  search in google – rewriter creates an unique
  article in a minute

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: